Vaše místo na slunci

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

Dětské hřiště Cubby

Dětské hřiště Cubby

Dětské hřiště Jungle Gym Cubby je zajímavé svojí konstrukcí, kterou u našich jiných hracích sestav neuvidíte. Toto hřiště má dvě výškově oddělené podesty, na první nižší se děti dostanou pomocí dřevěné šplahcí stěny s horolezeckými úchyty, na druhou pak přelezou bez obtíží. Na této podestě, která vypadá jako dřevěný balkon, je pak připevněna zahradní skluzavka v délce 300cm.

I toto dětské hřiště je ve spodní části doplněno pískovištěm, které je proti kočkám standartně chráněno krycí sítí, na vyžádání můžeme dodat materiál i pro pískoviště s dřevěným krytem.Oblíbeným doplňkem pro toto dětské hřiště je Swing Modul - houpačka se dvěmi závěsnými sedátky, je však možné připojení i houpačky se skluzavkou Peak a mít tak dětské hřiště a dvě různé skluzavky.

Při objednávce hřiště udávejte požadovanou barvu skluzavky, na výběr máte ze zelené, červené, modré nebo žluté skluzavky.

  • Cena s DPH: 18.990 Kč
  • Cena bez DPH: 15.694 Kč
  • Sazba DPH: 21%

Vyberte si typ provedení:

Dětské hřiště Cubby

Dětské hřiště Cubby

TisknoutAktuality na e-mail:

Aktuality na e-mail:

2009 VETR - výrobce zahradního dřevěného nábytku. | VETR, Mlýnská 306, 561 64 Jablonné nad Orlicí | tel.: +420 777 642 770