Vaše místo na slunci

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

Dětské hřiště na zahradě

Chcete svým dětem poskytnout prostor pro zábavu, ale zároveň je chcete mít neustále na očích? Není nic jednoduššího než jim nechat vybudovat pěkné dětské hřiště na zahradě. Obraťte se však na odborníky, kteří vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího hřiště, které bude bezpečné, ale zároveň zábavné.

Letní teplé počasí je jak stvořené pro hraní si na zahradě. Vy však potřebujete pracovat, ale vaše neposedné dítko si chce právě hrát společně s vámi? Uspokojte dětské potřeby díky krásnému dětskému hřišti Palace, které mu poskytne veliký prostor pro zábavu.

Ale jak vybrat to správné a především bezpečné dětské hřiště? V každém věku si dítě hraje s něčím jiným a jiný typ hry ho uspokojí. Proto myslete též na to, jak dlouho si bude na hřišti hrát. V nižším věku děti vyhledávají klidnější hry, například pískoviště je velmi vhodné. Třeba sestava Tic Tac Toe Modul vaše dítko zabaví a zároveň si rozvíjí paměť. Jakmile trochu povyroste a začne si hrát více s kamarády, je vhodné mít na zahradě houpačky, skluzavky či prolézačky, které potěší jejich neposednou povahu. Dětské hřiště Farm má v základní sestavě dokonce dvě skluzavky.

Velmi oblíbeným dětským hřištěm je Jungle Gym, které vám nabízíme v mnoha provedeních. Tzv. stavebnicové řešení uspokojí jakékoliv dítko, sestava se totiž může neustále rozšiřovat a obnovovat. Roste tedy společně s vaším dítkem. Veškeré výrobky Jungle Gym jsou vyráběny formou „udělej si sám“. Montáž prvků je jednoduchá a zvládne ji každý rodič.

Povzbuďte dětskou fantazii a dopřejte mu vlastní a bezpečný prostor pro hraní. Chcete-li poradit s výběrem vhodného dětského hřiště, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

Chcete pořídit svému dítku dětské hřiště? Kontaktujte nás

Chcete pořídit svému dítku dětské hřiště? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutAktuality na e-mail:

Aktuality na e-mail:

2009 VETR - výrobce zahradního dřevěného nábytku. | VETR, Mlýnská 306, 561 64 Jablonné nad Orlicí | tel.: +420 777 642 770