Vaše místo na slunci

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

E-shop

V kategorii E-shop jsou tyto kategorie:

Zahradní krby

Odpoledne nebo večer je jako stvořený pro grilování na zahradě. Nabízíme vám zahradní krby s použitím dřevěného uhlí, briket nebo dřeva. Podívejte se i na zahradní krby s udírnou, ty se vám budou určitě líbit.

Dřevěné prodejní stánky

Nabízíme zakázkovou výrobu na dřevěné prodejní stánky, které využijetena různých výstavách, festivalech nebo na veletrzích. Díky nim máte zaručeno zázemí pro sebe i své věci a zároveň můžete krásně prezentovat vaše zboží.

Dřevěný zahradní nábytek VETR

Dřevěný nábytek na zahradu VETR oživí vaši zahradu i terasu, kde si vytvoříte příjemné posezení. Vyberte si vše, co potřebujete pro chvíle relaxace a odpočinku. Náš nábytek je velmi variabilní.

Saunový a wellness nábytek

Nedílnou součástí každé sauny je ochlazovna,ale neméně důrazu byste  měli klást na řešení Vaší odpočívárny.Odpočinkovýá místnost ,nebo alespoň dostatečně velký prostor v blízkosti sauny je základem Vaší kvalitní relaxace.

Vytvořte si ideální realxační koutek ve Vaší sauně s naším nábytkem.Stačí si jen vybrat.

Zahradní pergoly a altány

Zahradní pergoly a altány patří neodmyslitelně k většině zahrad. Slouží nejen k odpočinku  a posezení s rodinou nebo přáteli, ale mohou sloužit i jako optický předěl zahrady od domu nebo jiného koutu zahrady.

Zakázková výroba

Chcete si pořídit originální dřevěný nábytek na zahradu? Právě pro vás jsme rozšířili náš program o zakázkovou výrobu. Stačí nám říct vaše požadavky, připravíme projekt i cenovou nabídku.

Zahradní nábytek-doplňky na zahradu

Dekorace a doplňky na zahradu jsou velmi důležité pro dotvoření konečného, dokonalého vzhledu prostoru. Dodejte své zahradě to správné kouzlo a vyberte si ty správné dřevěné zahradní doplňky.

Dětská hřiště

Máte děti a rádi je máte na očích? Pořiďte jim na zahradu dětské hřiště. Nabízíme dětská hřiště se skluzavkami, prolézačkami a h oupačkami. Všechna námi nabízená hřiště jsou certifikována.

Prodej dřevěných pelet

Prodej světlých dřevěných pelet o průměru 6mm po 20kg a 500kg.Aktuality na e-mail:

Aktuality na e-mail:

2009 VETR - výrobce zahradního dřevěného nábytku. | VETR, Mlýnská 306, 561 64 Jablonné nad Orlicí | tel.: +420 777 642 770