Vaše místo na slunci

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

Zahradní stavby

Postavit si na zahradě malý a útulný prostor pro odpočinek, je snem každého milovníka zahrad. Různé zahradní stavby v kombinaci se sestavami zahradního nábytku jsou v posledních letech velkým hitem, jak na malých tak velkých zahradách. Zahradní domky či altány bývají často estetickou dominantou celé zahrady. Postavte si svoji vlastní oázu klidu na vaší zahradě.

Realizujeme tyto zahradní stavby:

  • Pergola - místo odpočinku s ratanovým nábytkem a zahradním krbem. Nabízíme pergoly dřevěné, zastřešené či volně porostlé rostlinami. Tento typ staveb může navazovat na dům či být volně umístěn ve volném prostoru v zahradě.
  • Zastřešená pergola - je vhodná jako prostor na stání pro auta, či motocykly.
  • Dřevěné altány - nejvíce vyniknou v odlehlejších koutech zahrady, kde je klid a ticho. V kombinaci se zahradním krbem či teakovým nábytkem vytváří velmi příjemné prostředí. Prohlédněte si nabídku teakových židlí či relaxačních lehátek
  • Zahradní domky - pro úschovu kol, zahradního dětského nábytku či zahradního nářadí. Tato venkovní stavba často navazuje na pergolu či je volně umístěna do odlehlejší části zahrady.
  • Dětská hřiště či pískoviště

Obraťte se na odborníky, kteří vám zrealizují stavbu přesně na míru vám i vaší zahradě. Samozřejmě jsme připraveni na základě vaší poptávky a zadaných parametrů připravit konkrétní cenovou nabídku. Prohlédněte si ukázky zrealizovaných projektů či katalog altánů a pergol. V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte osobnětelefonicky či pomocí kontaktního formuláře.

Máte zájem o realizaci zahradní stavby? Kontaktujte nás

Máte zájem o realizaci zahradní stavby? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutAktuality na e-mail:

Aktuality na e-mail:

2009 VETR - výrobce zahradního dřevěného nábytku. | VETR, Mlýnská 306, 561 64 Jablonné nad Orlicí | tel.: +420 777 642 770